Kako znamo da li postojimo u nečijem natalu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Kako znamo da li postojimo u nečijem natalu?

Počalji  alea taj Ned Okt 25, 2009 1:25 pm

Evo, mene muči ova stvar.
kako da znamo da li postojimo u nečijem natalu?

Čitala sam na raznim forumima o tome, ali ja se sva nekako zapetljam kada sebi tumačim tako nešto.
Da li je bitno samo da li smo kompatibilni sa partnerovom Ve ili Mo, ili tu ima jo nešto. Šta ako je muška Ve vazdušna a naša zemljana, ili Mo vazdušni a naš vodeni? Da li nas to isključuje iz igre? Da li njegov DC znači So znak partnerke, ili možda znak njenog Mo, Ve ili vladara...

Ovo je baš meni zanimljiva tema, a nadam se da će biti mnogo pounavalaca koji će nam to objasniti!

alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Kako znamo da li postojimo u nečijem natalu?

Počalji  mina taj Uto Jan 12, 2010 3:22 am

odlicno pitanje ali vidim da niko nije odgovorio....

zaista da li se gledaju i dispozitori ili samo aspekti ili sve i kako onda razluciti...

mina

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sub Jan 23, 2010 4:03 am

alea ::Evo, mene muči ova stvar.

Čitala sam na raznim forumima o tome, ali ja se sva nekako zapetljam kada sebi tumačim tako nešto.
Da li je bitno samo da li smo kompatibilni sa partnerovom Ve ili Mo, ili tu ima jo nešto. Šta ako je muška Ve vazdušna a naša zemljana, ili Mo vazdušni a naš vodeni? Da li nas to isključuje iz igre? Da li njegov DC znači So znak partnerke, ili možda znak njenog Mo, Ve ili vladara...

Ovo je baš meni zanimljiva tema, a nadam se da će biti mnogo pounavalaca koji će nam to objasniti!
A sta ako su i jedna i druga Venera u vatrenim znacima? A jedan Mesec u zemljanom a drugi u vodi? Ja sam se bas pomucila oko iste stvari, i petljala nesto u temi o Dejvisnou, gde se isto prvo kaze da treba pronaci da li zivimo u partnerovm horoskopu..pa tek onda pristupiti Dejvisonu.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Jan 27, 2010 3:25 am

mina ::odlicno pitanje ali vidim da niko nije odgovorio....

zaista da li se gledaju i dispozitori ili samo aspekti ili sve i kako onda razluciti...
Pa da, ima li nekoga da i nam pomogne. Sta ako vladar mog 7-mog Venera njegov vladar Acs.a dispozitor njegove Venere u mom 7-mom polju. Eto vidite, nemam pojma odakle i kako se prepoznaje..sem onih osnovnih da mi je recimo ta Ve.vladar 7-mog u 9-om, da taj neko ima veze sa strancima..

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Čet Maj 27, 2010 3:23 pm

ja sam njega http://www.dodaj.rs/?r/ZA/3M8HajlQ/aleksandar.jpg totalo nasla u mom natalu, znaci upoznali smo se preko moje koleginice koja mu je dala moj telefon, vladar 6 NE (koleginica iz racunovodstva) u 3 polju , polju komunikacije, prvo smo se samo culi 6 meseci, pa smo se zvanicno upznali posle 6 meseci i to tako sto me je sacekao ispred zgrade, opet III kuca jer je to komsiluk...pa smo se onda danima posle raspravljali,filozofirali, pa je onda buknula strast kao tajfun to je ovaj moj NE0JU0MA... dalje onda on je visok ma0JU (JU daje na visini korpulentnosti), smedj pomalo prosed ma180MO (kao mlad je poceo da sedi).... slagao me i uhvatila sam ga u lazi NE180MO.... itd Smile, idemo dalje neobican je ali promenljiv SO120UR, razveden SO120UR separacija, tezak je kao crna zemlja SO90SA-nekako sitnicav-zakeralo ali je jak i fizicki snazan...boli ga trticna kost eto opet SO90SA, oficir je pa to moze biti uniforma NE0JU valjda Wink ...on ima oziljak na glavi od granate ali se to ne vidi posto mu je pokriven kosom MA sekstil moj AC...mislim to ja tako tumacim Smile mozda samo lupetam nevidjeno pa ce neko ko se razume da crkne od smeha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

dalje, on je ziveo u Indoneziji nekoliko godina, moj steliju u III kuci po derivatnim njegova 9 kuca, tamo je radio svasta cak i kao predavac eto stelijum u mojoj 3 fakticki njegovoj 9 kuci........
jos cu da vidim Very Happy Very Happy
moja 10 kuca je u raku, to je njegova 4 kuca a oficir je rano ostao bez oca i majka jako utice na njega sto isto nalazim kod mene, kako ? pa vladar moje 10 u 8 tj njegovoj II kuci, znaci ona mu je usadila sve vrednosti i principe, mngo mu se mozda i ne svidjaju MO180MA ali on je dobar sin i slusa je bez pogovora Very Happy
ja imam natalno VEkvadrat i po sa MO pa to ukazuje da me svekrva mozda i nece voleti hahahha a njegova mama mi na takvu lici....niko nije dovoljno dobar za njenog sina hahhaha

mozda sma se izlupetala, mozda on mene i ne voli ali ja sam njega nasla kod mene 100% Very Happy Very Happy
aha setila sam se....moj vladar 7 konjukcija JU a i NE pa je to neka Energiena, vesela, pokretna, optimista osoba sto je njegov opis 100%
mislim da njegova majka nije volela sto je ziveo u inostranstvu pa je to opet MO180MA...onda on je kum nekim indonezanima pa je to opet taj moj stelijum u III tj 9 kuci........

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Uto Jun 01, 2010 12:01 pm

alea ::Evo, mene muči ova stvar.

znas i sama da je simbolika beskrajna (kako rece Milekic) pa ja mogu tek kad je neko prisutan u mom zivotu da protumacim, a ako ne znam osobu ja ne mogu ni da protumacim jer svaki znak na dc, svaki aspekt vladaoca dc, aspekt dispozitora....apsolutno sve moze reci nesto o "tom" nekom.

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:37 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu