dijagnoza

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

dijagnoza

Počalji  Jane taj Ned Nov 15, 2009 4:30 pm

Evo i mene k vama. Nešto sam o tome već pisala ali astrologija mi je sad zadnja slamka. Već dosta dugo, mjesecima imam temperaturu, nije visoka ali nije niti dobra jer je to ona plućna. Ipak, neke pretrage pokazuju da je sve ok, spremam se opet ići na neke druge. Ali mislim da ni dok ne zna što da mi da i gdje da me pošalje. I njoj je sve ovo čudno. osobito mi sad kad se pojavila ova nova gripa, još mi treba da se sve to ispremiješa. Što vi mislite, što bi mogao biti uzrok?

Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: dijagnoza

Počalji  Flora taj Ned Nov 15, 2009 7:18 pm

Jane, da li mozes da postavis natalnu kartu sa aspektima?
Nisam sigurna, da li imas SA90MO?
Povodom temperature, te niske ona moze da bude posledica neke hronicne upale: pluca ili plucna maramica, slepo crevo, jajnici ili nesto drugo...
Mozda Milica moze da iznese svoje misljenje, ona je najkompetentnija osoba po pitanju zdravlja.
Ali imas li jos neki simtom osim niske temperature?

Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Pon Nov 16, 2009 9:06 pm

Evo natala Wink

http://i254.photobucket.com/albums/hh105/Dunja_55/natal.jpg

Čudno je to da je neka upala veća to bi se kroz skoro godinu dana već manifestiralo na neki način. A simptoma nekih drugih ne iako je bilo manjih zdravstvenih problema nepovezanih s tom temperaturom. Imam Sa90Mo ali kako su u dobrim znacima, nisam sigurna da je taj kvadrat tako jako utjecao na to. Ali već neko vrijeme je tranzitni Ju i Ne nad natalnim Mo u 6. kući pa sam mislila da je to to, nejasna dijagnoza. Sad više ne znam što da mislim. Smile

Jane

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrid taj Sre Dec 16, 2009 12:10 pm

ako će ti pomoći, ja sam skoro cijeli život imala temperaturu upravo oko 37,2-37,4 i uvijek sam se dobro osjećala.

Tijekom života, imala sam i čir na 12-palčanom, na želucu, imam alergije na pelud i na štošta. Ono što ja smatram a da se nikada nije izanaliziralo, jeste da se zbog alergija može podignuti temperatura. To je moja pretpostavka.

U međuvremenu sam imala i operaciju čira na želucu te više nemam problema sa time, ali temperatura je i dalje bila prisutna. Nisu nađene nikakve bakterije niti sam pila ikakve antibiotike i ustvari, ne sjećam se kad sam bila bolesna u pravom smislu.

Posljednjih par godina, možda mi se čini otkad nema moje mame, nemam više nikakve temperature i sada je stalno normalna. Iako sam i dalje alergična.

E sada da se vratim na još jedan detalj moje prehrane. Od kada sam sama uglavnom spremam povrće i to uglavnom kupus na salatu sa dodatkom mrkve (ribana mrkva) i dodajem svježe ribani đumbir. Svi znamo koliko je on izvanredan kao lijek te možda i on ima utjecaja (zajedno sa svježim kuspusom) na neke vrste bakterija koje su uzrokovale povišenu temperaturu. U salatu stavljam maslinovo i ocat jabučni ili balzamik.

U zadnje vrijeme, kako mi se vratila kći nakon 16 god. iz inozemstva, sada malo jedem tu salatu i đumbir, jer ona veli da nije zec .. cat ... ha ha ha ... ali mislim da ću se ja vratiti mom uobičajenom načinu prehrane, jer ću se inače vrlo brzo (ne)zdravo udebljati. ha ha ha ...

Astrid

Broj poruka : 22
Локација : Rijeka
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Dec 16, 2009 8:26 pm

Draga Astrid, baš sam se obradovala tvojim ponovnim dolaskom na forum. Very Happy

Tvoji saveti, iskustvo su uvek dobrodošli.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4036
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Pet Dec 18, 2009 12:28 pm

@Astrid

To sam i ja mislila da me uz tu temperaturu nisu mučili neki drugi problemi a i inače kad sam imala preko 37 meni je to bilo previše jer mi je uobičajena oko 36 sa nešto sitno. Prehrana mi je isto najviše bazirana na zelenom, salate su mi posebno drage Wink a junk food i ne jedem često, dovoljno da se sjetim okusa a da ne pretjeram Very Happy Bit će to ok, pretrage za sada nisu nešto posebno pokazale ali postoji nešto u organizmu, samo ne znaju što.

Jane

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sasa62 taj Pet Dec 18, 2009 1:57 pm

Oslabljeni imunitet u ovom razdoblju... od proljeća ove godine otprilike... sad je najizraženije do januara otprilike i onda negdje sredinom iduće godine u manjoj varijanti ... nakon toga bi trebalo prestati...

Samo treba naći neke prirodne suplemente za podršku imunitetu u ovom razdoblju, da bi se problem odrazio u čim manjoj mjeri jer se nemože sasvim neutralizirati, jer je to trebalo činiti prije ovog perioda, da bi ispoljavanje problema bilo manje nego je sad...

Moguće da je vezano uz emocionalno nezadovoljstvo koje je povezano s odnosima s drugim ljudima i/ili situaciji u kući

sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:21 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics